Účetní program AdmWin - přehled evidovaných poptávek Účetní program AdmWin - vystavená poptávka na zboží Účetní program AdmWin - výběr položek z nesplněných požadavků zákazníků na poptávku Účetní program AdmWin - vystavená poptávka s zapsanými cenami od potenciálního dodavatele Účetní program AdmWin - zadání výběru (filtr) ze seznamu vystavených poptávek Účetní program AdmWin - přehled nabízeného zboží nastavenou firmou automaticky doplněný z zaceněných poptávek Účetní program AdmWin - přehled možných dodavatelů na položku zásob vytvářený z zaceněných poptávek a nabízeného zboží z adresáře firem Účetní program AdmWin - nastavení tisku poptávek - na každé pak lze upravit Účetní program AdmWin - tisk poptávky

Účetní program AdmWin - Cenové poptávky

Vytvoření, tisk a přehled poptávek (žádostí o cenovou nabídku) po různých produktech nebo službách s možností doplnění údajů o cenové nabídce od poptávaného. Z toho následně přehledné výběry ze strany položek zásob o nejvhodnějším dodavateli pro každou z nich a ze strany dodavatelů (adresáře firem) co jednotlivé firmy nabízejí a za jaké ceny.

  • Poptávané položky se doplňují na poptávku výběrem ze seznamu skladových karet nebo jen zadáním řádků textu, popřípadě vyběrem nezajištěných (nejsou skladem, ani ještě nejsou objednány nebo se jedná o dodávku služeb) požadavků zákazníků (ze zakázek).
  • Tisk poptávek nebo výstup ve formátu pdf, popřípadě excel.
  • Na jedny a tytéž položky je rychlé a jednoduché vytvářet další poptávky na možné dodavatele prostou kopií a pak k nim pouze dopsat, kdy přišla odpověď a k jednotlivým položkám nabídnoutou cenu.
  • Přehled vystavených poptávek se stavem, ve kterém se jejich zpracování nachází (tj. zda již přišla odpověď) s výběry podle různých kritérií.
  • Vyhodnocování zaceněných poptaných položek, jak ze strany dodavatele (přehledy, kdo co dodává a za kolik), tak ze strany jednotlivých skladových položek - za kolik ji kdo nabízí dodat.
  • Vytvoření objednávky na dodavatele z vybrané nejlepší nabídky.


Zpět z poptávek na AdmWin DE - daňová evidence

Zpět z poptávek na AdmWin PU - podvojné účetnictví

Ceny jednotlivých sw produktů a jejich kombinací jsou také na stránkách účetní software
nebo si je můžete vybrat a přímo objednat v našem e-shopu účetní programy.

Používáme účetní program AdmWINÚčetní program